Based on 140 reviews
86%
(121)
8%
(11)
6%
(8)
0%
(0)
0%
(0)
K
BABY DIAPERS
Kristina
Nuostabios sauskelnės

Mano berniukas visada prasysiodavo naktimis,kas reiškė,kad naktį tekdavo keltis jį perrengti bent 2x. Kai ryte tenka keltis į darbą tėvai nėra labai puikiai pailsėję,ką jau kalbėt apie kūdikį. Gege sauskelnės mus išgelbėjo nuo tokių naktų. Tikrai rekomenduojame

K
BABY DIAPERS
Kleer Tealane
Super

I love these diapers. Very good quality. I have also recommended other mothers to buy them🙂

L
Free Sample Box Pants
Lita Cepurīte

Autiņbiksītes mīkstas un patīkamas, bet 4 izmērs priekš 9 kg izrādījās par mazu puncītī, bet citādi bija labi, dupsītis neiekaisa.

L
BABY PANTS
Loreta Pocousa
Izmērs

Gribētu lielāku izmēru pamperbiksītēm vai arī šo ar elestīgāku gumiju, mūsu vēderiņš ļot nospiedās. Viss pārējais forši. Paldies

Labas

Ļoti patīkamas, atbilst aprakstam. Pirkšu vēl :)

Ir ok

Neuzsūc mitrumu pilnībā, bet ir pietiekami lielas un brīvas mazulim.

Atsauksme

Diemžēl nebūs mūsu autiņbiksītes. Vienīgais kas patīk ir zīmējumi.
Tādas papīrainas. Palika sarkans dibens. Nav indikatori nevar zināt kad jāmaina. Dīvaini ož kad ir piestrādāts pilnas.

R
WET WIPES
Rebeka
Supersalvetes

Vissuperīgākās salvetes mazuļiem. Ļoti patīk struktūra, tās ir maigas, pat zīdanas un nav ne par mitru, ne par sausu - ideālas. Lietojam paši un iesakām citiem! :)

Mīkstas

Tik jauki mikstas,mums patīk

L
WET WIPES
Liene
Ļoti foršas

Perfekti mitras 👌

Paldies par iespēju pamēģināt! Ļoti skaisti, ērti, ekoloģiski, plāni, bet meitai nedaudz pa maz - spieda vēderiņu! Pasūtīt nākamo izmēru ir nedaudz bail, jo pēc kg pagaidām neatbilst! Atgriezīsimies pie jums vēlāk, kad paaugsies, ja vēl būs nepieciešams!

4.5

Mīksti un ērti pamperi ar interesantu dizainu, bet ir viens trūkums - gribētos lai muguras daļai būtu lielāka aizsardzība pret noplūdēm - vai nu gumijotu muguras daļu vai atlocītu maliņu.

I
BABY PANTS
Inga Jansone
Nav STOP kabatiņas

Lieku 3* , paldies par iespēju izmēģināt. Pluss , ka ērtas, mīkstas un bez smaržas. Man personīgi nepatika , kad nav mitruma indikātors un stop kabatiņa, tādēļ paliekam pie savām ierastajām autiņbiksītēm.

M
WET WIPES
Merje Siimre

Salvrätikud ei tilgu,aga on piisavalt märjad. Said mu lemmikuteks,sest ei lagune ja puhastavad hästi.

M
BABY DIAPERS
Merje Siimre

Väga head, mõnusa pildiga mähkmed. Osadel mähkmetel on pilt värvimata ja suuremad lapsed saavad neid ise värvida. Ei tekita löövet.

Perfekti. Pirms šiem izmēģināju daudz, bet šie pamperīši ir tie, pie kā palikšu! Ar citiem pamperiem(arī eko šmeko un visādi citādi izslavētiem) dupsis mēdza apsārt, iekaist. Ar šiem ne reizi. Ērti gan man, gan mazajam. Foršs dizains. Noteikti iesaku.

M
Free Sample Box DIAPERS
Milita Kaubrė
Rugsėjinukas

Patiko sauskelnės. Tik pritrūkau linijos stebėti ar pilnos ar ne sauskelnės. Arba ji buvo tik aš nepastebėjau. Labai fainos iliustracijos- keksiukai.😍

I
WET WIPES
Inguna Sergejeva

Ļoti labas, bez izteikta aromāta.

L
Free Sample Box DIAPERS
Lāsma Ausekle
Pārāk mazs izmērs

Pašas autiņbiksītes ir jaukas, taču izmēra ziņā ir mazākas par citu ražotāju autoņbiksitēm. Tika izmēģinātas gan autiņbiksītes, gan velkamās biksītes un manai 1g un 11m, 11kg meitai arī pats lielākais izmērs bija par mazu un spieda tikko pēc pirmās nokārtošanās. Nakts miegu noteikti nevar izturēt.

K
BABY DIAPERS
Kleer Tealane
Teipmähkmed

Ideaalsed, olen väga rahul toote hinna ja kvaliteediga. Suur aitäh 😊

Г
Free Sample Box Pants
Галина Залбовича

Skaists iepakojums, mīkstās un ērtas. Super 🔥

Г
BABY DIAPERS
Галина Залбовича

Viss super, sūtīšu vel

K
BABY PANTS
Kristīne

Lieliskas autiņbiksītes! Ļoti labi pieguļ pat slaidam mazulim, kura svars ir gandrīz 8kg.

A
BABY PANTS
Anta Zemīte
Bērna vārda varu teikt - Lieliski

Superīgas bikšeles. Ļoti labi uzsūc, ērtas, nepaliek sārts dupsis.

S
BABY PANTS
Signe Donska
Comforts visu diennakti!

Šie GeGe pamperi ir tiešām unikāli!
Mazuļa dupsis bez apsārtumiem, pat ļoti piečurāts nelaiž cauri mitrumu, tiešām ļoti labi pamperi! 🙏🏻

PARENTING CLUB
25/Mar/2024
A confident and happy child (Part 2)

In the first part of this article, we explored the concept of attachment and its formation, examining both secure and insecure attachment styles and their development. While understanding these styles is crucial, many parents find themselves wondering, 'What's the next step?'

11/Mar/2024
A confident and happy child (Part 1)

The arrival of a child marks a significant and cherished moment for the entire family, signaling a key phase in the child's growth journey. Particularly in their first year, a child's development is remarkably rapid. This progress is evident physically as parents watch their baby grow in size and weight, leading to the need for new outfits. Additionally, the evolution of the baby's movements is noticeable, from the limited activity of a newborn to the milestones of rolling over and eventually walking.

13/Feb/2024
Modern relationships (2/2 article)

Time to take a deeper look into the dynamics between a couple when a baby becomes a central figure in their lives. You might have come across information on this topic before, but if you're reading this article, chances are you're seeking assistance, support, or sensing the impending changes. This article aims to provide insights into what might be happening in your relationship, offering valuable support as you navigate through this transformative period.

03/Feb/2024
Modern relationships (1/2 article)

The reasons people seek consultations may vary, but about 90% of the time, they revolve around issues within partner relationships. And it's no wonder! Building a healthy partnership, navigating life's changes, facing challenges together as a team, and sustaining the relationship afterward is undeniably tough. In the past, people rarely lived together as long as they do today. Modern life expectancy has significantly increased compared to our ancestors just three generations ago.